Uchwała o dofinansowaniu organizacji Turnieju Warszawskiego oraz eliminacji do Ligi Mistrzów Polski 2022

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się dofinansowanie organizacji Turnieju Warszawskiego połączonego z eliminacjami do Ligi Mistrzostw Polski 2022 w Warszawie kwotą 800 PLN, która przeznaczona zostanie na dofinansowanie puli nagród.

Uchwała wchodzi w życie z dniem uchwalenia.

Uchwała o aktualizacji listy aktywnych członków Polskiego Stowarzyszenia Go z lipca 2022r.

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się przyjęcie osób w poczet członków Stowarzyszenia ze względu na przyjęcie zgłoszenia i potwierdzenie wpłaty składki członkowskiej. Jednocześnie Zarząd zdecydował o usunięciu z listy aktywnych członków osób, którzy nie opłacili składki członkowskiej za przynajmniej trzy ostatnie lata. Pełną listę osób można znaleźć w załączonym oryginale uchwały.

Uchwała wchodzi w życie z dniem uchwalenia.

Sprawozdania finansowe za lata 2018-2021

W zakładce Działalność/Sprawozdania uzupełniono brakujące sprawozdania finansowe za lata 2018/2021.

Zmiany regulaminów turniejów

Zarząd podjął decyzję o zmianie podstawowych regulaminów turniejowych dla turniejów wliczanych do rankingu PSG. Zmiany mają na celu uwzględnienie wpływu technologii na rozgrywkę oraz popularności systemów czasowych.

Całość tekstów poszczególnych regulaminów można znaleźć w zakładce O Stowarzyszeniu/Regulaminy. Poniżej można znaleźć podsumowanie zmian:

Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Go 2022

Serdecznie zapraszamy na coroczne Walne Zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Go, które odbędzie się dnia 25 czerwca 2022r. o godzinie 19:00 na terenie Campusu Google Warsaw, ul. Plac Konesera 10, 03-736 Warszawa.

Planowany porządek obrad:

Oświadczenie Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go z dnia 1 marca 2022 r. w sprawie potępienia działań zbrojnych prowadzonych przez Federację Rosyjską przeciwko Ukrainie

Wojna rosyjska na Ukrainie stanowi najgorszy konflikt militarny w Europie od czasów drugiej wojny światowej. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Go, w imieniu jego wszystkich członków, stoi murem za niepodległą Ukrainą oraz wszystkimi Ukraińcami jako naszymi przyjaciółmi. Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji humanitarnych na rzecz pomocy poszkodowanym na miejscu oraz uchodźcom.

Uchwały o dofinansowaniu wyjazdów na Europejskie Mistrzostwa Juniorów Go

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się dofinansowanie wyjazdów Cypriana Dorucha oraz Antoniego Bugaja na Europejskie Mistrzostwa Juniorów Go (EYGC) w Pradze w roku 2022. Wyjazdy dofinansowany zostaje kwotą odpowiednio 110 EUR oraz 500 PLN, przeznaczonymi na pokrycie kosztów wyjazdu.

Uchwały wchodzą w życie z dniem uchwalenia.

Uchwała o aktualizacji listy aktywnych członków Polskiego Stowarzyszenia Go z listopada 2021r.

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się przyjęcie następujących osób w poczet członków Stowarzyszenia ze względu na przyjęcie zgłoszenia i potwierdzenie wpłaty składki członkowskiej:
• Marcel Mroczek
• Maria Kluziak
• Julia Bednarska
• Wojciech Szarski
Uchwała wchodzi w życie z dniem uchwalenia.

Uchwała o dofinansowaniu organizacji rozgrywek Ligi Mistrzów Polski 2021

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się dofinansowanie organizacji listopadowego turnieju finałowego Ligi Mistrzów Polski 2021 w Białymstoku kwotą 2000 PLN, która przeznaczona zostanie na dofinansowanie puli nagród.
Uchwała wchodzi w życie z dniem uchwalenia.

Uchwała o dofinansowaniu wyjazdu na 41. Światowe Mistrzostwa Amatorów Go

Decyzją większościową zarządu Polskiego Stowarzyszenia Go uchwala się dofinansowanie wyjazdu reprezentanta Polski, Stanisława Frejlaka, na Światowe Mistrzostwa Amatorów Go (WAGC) w roku 2021. Wyjazd dofinansowany zostaje poprzez pokrycie 25% kosztów biletów, czyli kwoty 650 PLN, na podróż do i z miasta turniejowego, Władywostoku w Rosji.

Uchwała wchodzi w życie z dniem uchwalenia.

Pages

Subscribe to Polskie Stowarzyszenie Go RSS