news

Reprezentant Polski na WAGC 2012

Zgodnie z Regulaminem wyłaniania reprezentanta Polski na Amatorskie Mistrzostwa Świata w Go prawo reprezentowania Polski wywalczył Leszek Sołdan.

Pełen bilans punktów reprezentacyjnych po Lidze Mistrzostw Polski 2011 to:

  • Leszek Sołdan: 16
  • Koichiro Habu: 5
  • Kamil Chwedyna: 4
  • Krzysztof Giedrojć: 4
  • Stanisław Frejlak: 2

Tags:

Mistrzostwa Polski 2011

Tegoroczna Liga Mistrzostw Polski odbędzie się w Poznaniu, w dniach od 1 do 4 grudnia. O tytuł Mistrza 2011 walczyć będzie osiem osób. Cztery z nich awans do finału zapewniły sobie w zeszłym roku, zajmując pierwsze cztery miejsca w zeszłorocznej lidze. Druga czwórka wyłoniona została w eliminacjach, które odbyły się w Łodzi w dniach 17 i 18 września. Lista startowa wygląda następująco:

Tags:

Konsultacje projektu Statutu na finiszu

Uprzejmie informujemy, iż konsultacje projektu Statutu znajdują się na finiszu. Poniżej przestawiamy projekt Statutu po poprawkach uzgodnionych z prawnikiem. Obecnie przystępujemy do aktualizacji Regulaminów władz naszego Stowarzyszenia. Poprawki wniesione przez prawnika są zaznaczone w tekście na czerwono.

Tags:

Konsultacje projektu Statutu

Zapraszamy do konsultacji projektu nowego Statutu naszego Stowarzyszenia. Jest to związane z planowanym uzyskaniem statusu Organizacji Pożytku Publicznego. Przy okazji zaproponowaliśmy szereg zmian, które, w naszej ocenie, pozwolą na sprawniejsze zarządzanie Stowarzyszeniem a które poddajemy teraz Waszej ocenie.
Ze względu na to, iż projekt będzie również konsultowany z prawnikiem prosimy o zapoznanie się z jego treścią i jak najszybsze zgłaszanie doń uwag.
Projekt Statutu dostępny jest poniżej. Uwagi najlepiej kierować na adres maciej.rozalski(małpa)go.art.pl.

Tags:

Nowa strona PSG!

W budowie ;)

Tags:

Subscribe to RSS - news