POLSKIE STOWARZYSZENIE GO

Jak dołączyć do Stowarzyszenia?

Jeśli chcesz przystąpić do Stowarzyszenia, wypełnij proszę formularz znajdujący się na dole tej strony i wpłać składkę członkowską za aktualny rok kalendarzowy.

Uwaga! W przypadku juniorów wymagane jest przesłanie zgody opiekuna na adres mailowy Stowarzyszenia (zgoda znajduję pod linkiem: " Deklaracja-członkowska-PSG.pdf ").

Jak odnowić członkostwo?

Jeśli znajdujesz się na liście członków PSG, wystarczy opłacić składkę za aktualny rok. Twoje członkostwo zostanie automatycznie przedłużone.

Numer konta (PLN): 23 1240 6524 1111 0011 2018 9525
Tytuł: Imię, Nazwisko kandydata, rok, za który opłacana jest składka

Jeśli byłeś członkiem wcześniej, ale z niego zrezygnowałeś lub wygasło, wypełnij powyższą deklarację, zaznaczając w informacjach dodatkowych, że byłeś już naszym członkiem.

Dlaczego warto dołączyć do PSG?

Otrzymujesz pomoc w organizacji turniejów (wsparcie sprzętowe: gobany, kamienie, zegary; medialne oraz finansowe), w tym również możliwość organizacji turniejów mistrzowskich

Masz udział (czynne prawo wyborcze, wpływ na decyzje) w Europejskiej oraz Międzynarodowej Federacji Go. Im więcej członków stowarzyszenia, tym więcej głosów przypada na Polskę. (Obecnie przysługują Polsce dwa głosy)

Zdobędziesz satysfakcję ze wspierania rozwoju Go w Polsce

Otrzymujesz wsparcie w organizacji swojego klubu (np. darmowe wypożyczenia sprzętu, książek)

Otrzymujesz zniżki na wpisowe na turniejach wspieranych przez PSG

Pomagasz opłacać składkę Polski do Europejskiej Federacji Go (PSG płaci co roku składki za wszystkich polskich graczy o rankingu powyżej 1050pkt, którzy grali w ciągu ostatnich 3 latach w turniejach rankingowych)

Otrzymujesz zniżki na opłatę za Letnią Szkołę Go

Masz możliwość założenia konta mailowego w domenie go.art.pl

Masz wpływ na głosowania podczas Walnego Zgromadzenia Członków Polskiego Stowarzyszenia Go

Zyskujesz możliwość reprezentacji Polski na arenie europejskiej i międzynarodowej

Formularz 

Fullscreen Image

Kliknij aby zamknąć